Najbliższe wydarzenie targowe

INFORMACJE

DIGITAL STAGE EUROPE 2019 – PRO AUDIO AND LIGHT EVENT

 

DIGITAL STAGE EUROPE 2019 – PRO AUDIO AND LIGHT EVENT

Nowe targi dla branży techniki scenicznej
w Polsce

W kalendarzu kieleckiego ośrodka wystawienniczo – kongresowego zadebiutuje nowa wystawa Digital Stage Europe PRO AUDIO and LIGHT EVENT.

Pierwsza edycja już od 7 do 9 marca 2019 w Targach Kielce.

Wydarzenie powstało z myślą o osobach zaangażowanych w techniczną obsługę wydarzeń scenicznych i eventów oraz dla wzmocnienia tego sektora gospodarki. Digital Stage Europe to połączenie bogatej oferty targowej z szeregiem konferencji i szkoleń.

Premierowe targi są odpowiedzią dla rozwoju rynku nagłośnieniowego oraz oświetleniowego i wzrastającego zapotrzebowania na dodatkową przestrzeń biznesową. Jak wynika z podsumowania Związku Producentów Audio Video oraz Międzynarodowej Federacji Przemysłu Muzycznego (IFPI) w 2017 roku przychody ze sprzedaży muzyki wzrosły w Polsce o 6%, a na świecie o 8,1%. Nowe wydarzenie w kieleckim ośrodku targowym to szansa nawiązywania kontaktów między firmami z branży i doskonałe miejsce do przedstawienia premier produktowych i muzycznych.

Podczas Digital Stage Europe PRO AUDIO and LIGHT EVENT będzie można zobaczyć, m.in. najnowszy sprzęt studyjny, estradowy, nagłośnieniowy czy oświetleniowy. Wydarzenie w Targach Kielce adresowane jest do  realizatorów dźwięków i właścicieli studiów nagraniowych, zawodowych DJ’ów, profesjonalnych i amatorskich zespołów muzycznych, kompozytorów, a także do producentów i wydawców muzycznych oraz producentów i techników radiowych. DSE jest dla wszystkich, którzy na różnych płaszczyznach mają do czynienia z dźwiękiem, muzyką i światłem. Wśród zwiedzających znajdą się także dyrektorzy i pracownicy technczni filharmonii, teatrów, kin czy domów kultury.

Organizatorzy imprezy, poza bogatą ofertą targową, oferują możliwość uczestnictwa w licznych wydarzeniach towarzyszących. Oprócz konferencji i szkoleń, pokazów sprzętu muzycznego, oświetleniowego czy nagłośnieniowego, na zwiedzających czekają widowiskowe koncerty. Podczas targów odbędzie się VI Ogólnopolska Studencka Konferencja Akustyków OSKA oraz Konkurs Nagraniowy OSKArec, których organizatorem jest Polska Sekcja Audio Engineering Society.

Ponadto, z myślą o miłośnikach czarnych płyt, których z roku na rok przybywa, powstanie giełda winyli. Według zestawienia TOP Digital Polska, w 2017 roku ich sprzedaż w Polsce wzrosła o prawie 63%, tym samym osiągając poziom ponad 27 mln.

Digital Stage Europe 2019 PRO AUDIO and LIGHT EVENT dla tych, którzy żyją z i dla muzyki!

Partner:

  

Patronat medialny:

Proszę czekać - trwa ładowanie treści